Kurumsal

Hakkımızda

Dünyanın en iyi markaları NEFTAŞ güvencesiyle…

NEFTAŞ; inşaat, altyapı, zemin, liman, tünelcilik ve madencilik alanlarında sektörlerinin önde gelen markalarının ve teknoloji üreticilerinin mümessilliklerini yapmaktadır.

Sektördeki uzmanlığı, 20 yılı aşkın deneyimi ve mühendislik bilgisi sayesinde ilgili sektörlerde çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

– Temsilciliğini yaptığı ürün grupları arasında;
– Zemin Makineleri,
– Liman Ekipmanları ve Makineleri,
– Tünel Makineleri ve Ekipmanları,
– Maden Makineleri,
– Vinçler (paletli vinçler ve mobil vinçler),
– Dalgıç pompalar,
– Deniz inşaatı makine ve ekipmanları bulunmaktadır.

Sunduğu çözüm ve hizmetlerle birlikte, yüksek güvenlik standartlarıyla donatılmış makine ve ekipmanları, tüm dünyada önemli projelerde yüksek verimlilikle kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, dünyanın birçok değişik coğrafyasında en zorlu projelerde ekonomik, ekolojik, müşteri odaklı, yenilikçi çözümler sunmaktadır. Hedefimiz, ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize iş makineleri ile ilgili dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; iş makineleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyon

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin en iyisi olmaya devam ederek, yetkili servis ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Türkiye’nin en seçkin şirketleri arasında yer almak, dünyada örnek bir şirket olmaktır.

01

Misyon

Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize iş makinaları ile ilgili dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; iş makinaları ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır. Bu bağlamda, sektörde kazandığımız güven temel ilkemiz olacaktır.

02